Frezy diamentowe

Wyświetlanie 1–9 z 13 wyników

Frezy diamentowe do skórek i paznokci to narzędzia stosowane wraz z frezarką. Umożliwiają obróbkę płytki paznokcia i skórek, przygotowując dłonie do dalszej pracy. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne narzędzia kosmetyczne do salonów kosmetycznych, gabinetów i dla nail instruktorów. Co więcej, są to frezy do skórek idealne dla osób, które chcą w domowym zaciszu zadbać o własne dłonie i stopy. Gwarantujemy szybką dostawę, łatwy kontakt i możliwość zwrotu towarów do 14 dni od momentu zakupu. Postaw z nami na znane marki i sprawdzony sprzęt, który dobrze posłuży Ci przez wiele lat pracy.

Gdzie stosować frezy?

Frezy diamentowe, podobnie jak nożyczki do paznokci, najczęściej stosuje się do opracowania płytki paznokcia i skórek, ale nie tylko. Niektóre przybory zostały przystosowane do pracy z pomalowanymi paznokciami, np. frez diamentowy. Wiele zależy też od samego kształtu frezów. Część z nich można stosować zarówno do manicure, jak i pedicure, podczas gdy inne sprawdzą się tylko do jednego zadania. Do pracy z frezami niezbędna jest frezarka – narzędzie, które wprawia je w ruch obrotowy.

Frezy diamentowe – rodzaje

profesjonalne frezy do paznokci kosmetyczne różnią się ze względu na kształt lub posypkę. Wśród najpopularniejszych kształtów wyróżniamy:

  • zaokrąglony walec,
  • płomyk,
  • kulka.

Każdy z wymienionych kształtów ma inne zastosowanie, a niektóre z nich mogą z powodzeniem zastąpić nakładki ścierne lub cążki do skórek. Profesjonalne frezy do paznokci można też podzielić ze względu na nasyp:

  • czerwony, czyli drobnoziarnisty do delikatnej obróbki,
  • niebieski, czyli standardowy o większej ścieralności.

Profesjonalne narzędzia do manicure i pedicure

Nasze frezy diamentowe do skórek i paznokci zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Po zakończonej pracy można je sterylizować w autoklawie. W ofercie posiadamy tylko sprawdzone marki: Staleks i SPENVI, które cieszą się dużym uznaniem wśród profesjonalistów, a wszystkie narzędzia są w pełni oryginalnymi produktami sprowadzanymi wprost od producentów.

Dlaczego wybraliśmy te firmy? Ponieważ jakość ma dla nas nadrzędne znaczenie. Są to cenieni na całym świecie producenci profesjonalnych frezów kosmetycznych. Co więcej, w swojej ofercie mają także inne wyroby, np. nożyczki do skórek oraz pilniki i nakładki ścierne.

Planujesz zakup profesjonalnego wyposażenia do swojego salonu kosmetycznego? Sprawdź naszą ofertę. Od lat dostarczamy najlepsze produkty do gabinetów nie tylko w Polsce, lecz także za granicą. Jesteśmy sklepem internetowym o solidnej renomie, co potwierdza rosnąca liczba klientów, którzy nam zaufali. Nie wiesz, jaki produkt wybrać? Napisz do nas! Z chęcią pomożemy Ci w dokonaniu najlepszego zakupu!