Cążki do paznokci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Jeśli chcesz kupić profesjonalne narzędzia kosmetyczne, to nasz sklep spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Cążki do paznokci to podstawa w pracy każdego gabinetu kosmetycznego, ale skorzystają z nich także osoby niezwiązane z branżą. W naszej ofercie znajdziesz cążki do obcinania paznokci od znanych i uznanych na rynku producentów. Oferujemy produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości, z których nasi klienci będą zadowoleni przez wiele lat.

Do czego służą cążki do paznokci?

Cążki do paznokci, podobnie jak cążki do skórek,  pozwalają przygotować dłonie do dalszej pracy. Umożliwiają skrócenie płytki paznokcia i przygotowanie jej do np. malowania. Cążki do paznokci mają różne rozmiary, dzięki czemu można dostosować je do twardości i grubości paznokcia. Oferujemy również cążki do bezpiecznego usuwania paznokci wrastających w skórę.

Jak wybrać cążki do paznokci?

Cążki ze stali chirurgicznej to narzędzia, z których korzystają profesjonalne gabinety kosmetyczne, ale też osoby, które dbają o pielęgnację dłoni w domu. Cążki, podobnie jak nożyczki do paznokci i nożyczki do skórek, powinny być ostre i bez trudności ciąć płytkę paznokcia. Wybierając odpowiednie narzędzia, warto postawić też na produkty, które nie rdzewieją i są w pełni oryginalnymi akcesoriami.

Stalberry – wygodne zakupy i gwarancja satysfakcji

W naszym sklepie kupisz profesjonalne cążki do paznokci, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Jesteśmy jedynym dystrybutorem marki Rainbowstore na terenie Polski, a w ofercie znajdują się także cążki do paznokci Staleks. Cały asortyment kierujemy do:

  • profesjonalnych gabinetów kosmetycznych,
  • instruktorów manicure i pedicure,
  • osób prywatnych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się w pełni sprostać jego oczekiwaniom. Oferujemy bezpłatną dostawę wszystkich produktów na terenie kraju.