Frezy z węglika spiekanego

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Frezy z węglika spiekanego do paznokci to profesjonalne narzędzia kosmetyczne, które służą do usuwania lakieru i masy żelowej z płytki paznokcia. Proces zdejmowania masy żelowej lub hybryd można przeprowadzić ręcznie, ale frezy z węglika znacznie przyspieszają pracę, nie wymagają też użycia dodatkowych rozpuszczalników. Wystarczy frez i frezarka, aby przystąpić do pracy. Warto też wspomnieć, że z frezami usuwanie hybrydy i żelu zajmuje znacznie mniej czasu.

Frezy z węglika spiekanego – właściwości

Frezy z węglika spiekanego są wyjątkowo trwałe i wyróżniają się unikalnym systemem nacięć. Powstają ze sproszkowanych metali oraz kobaltu i mogą pracować w wysokich temperaturach. Węglik spiekany jest odporny na ścieranie i bardzo twardy, co przekłada się żywotność narzędzi. Frez z węglika można wielokrotnie sterylizować bez obaw o stępienie czy uszkodzenie narzędzia. Ze względu na swoje właściwości frezy znajdują zastosowanie nie tylko w pracy gabinetów kosmetycznych, ale też podologicznych.

Zastosowanie frezów z węglika spiekanego

Frezy z węglika spiekanego można wykorzystać do obróbki paznokci i skórek. W przypadku gabinetów kosmetycznych najczęściej stosuje się je do ściągania lakieru hybrydowego, masy żelowej i akrylowej. Frezy z węglika spiekanego można podzielić ze względu na kształt i poziom ścieralności:

  • niebieski płomień o standardowych nacięciach krzyżowych do szybkiego usuwania hybryd, żelu i akrylu,
  • czerwony płomień o drobnych nacięciach krzyżowych, to frez z węglika spiekanego do usuwania hybrydy,
  • zielony ścięty stożek o grubych nacięciach do zdejmowania masy żelowej.

Stalberry – profesjonalny i trwały sprzęt

W naszej ofercie znajduje się oryginalny asortyment pochodzący od wiodących producentów: Rainbowstore i Staleks. Oferta obejmuje narzędzia do profesjonalnego zastosowania w salonach kosmetycznych i gabinetach, ale mogą z niej też skorzystać klienci prywatni, którzy poszukują trwałych i solidnych akcesoriów do paznokci. Poza frezami z węglika spiekanego kupisz tutaj m.in.:

Wszystkie produkty wysyłamy do 24 godzin, a nasi klienci mogą odesłać zakupione artykułu do dwóch tygodni od chwili zakupu.