Twój świat narzędzi profesjonalnych

Oferujemy szeroki wybór narzędzi profesjonalnych najwyższej jakości, znanych i lubianych przez miliony stylistek paznokci na całym świecie. Nawet najbardziej wymagające klientki znajdą tu niezbędne produkty do zabiegów manicure i pedicure.

Tylko profesjonalne marki tworzą nasz sklep: Staleks, Busch, Grattol, Schülke, Rainbowstore. Na stronie znajdziesz produkty światowych marek wraz z opisami, aby mogłaś zapoznać się z nimi. Sprzedajemy tylko produkty znanych producentów.

Profesjonalizm oraz wysoki standard obsługi zapewnimy wszystkim klientom na każdym etapie współpracy. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać produkty, odpowiadające Twoim preferencjom. 

Czas pracy

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 18:00.
Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku włącznie.

Kontakt

Formularz kontaktowy
Możesz wysłać nam e-mail lub do nas zadzwonić.

Stalberry

Darmowa dostawa

Dla każdego zamówienia powyżej 250 złotych

Unikalna kolekcja

Aktywnie rozwijamy się i poszerzamy asortyment

Dostępność cały tydzień

Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji

Stalberry

Dołącz do nas w mediach społecznościowych

Staramy się sukcesywnie rozwijać nowy asortyment, dbając o najwyższą jakość. Stalberry to sklep zarówno dla profesjonalistów jak i klientów indywidualnych.

Nasza filozofia biznesowa oraz wszystkie działania skierowane są na ciągle doskonalenie i rozwój. Naszym celem jest zadowolenie klienta i zaspokojenie go potrzeb. Polityka firmy opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta.

Sprawdź całą naszą ofertę!