STALEKS PRO

Jeśli szukasz specjalistycznego wyposażenia swojego salonu kosmetycznego, wybierz produkty cenionej marki Staleks. Profesjonalne akcesoria kosmetyczne Staleks Pro to także świetne uzupełnienie domowego kącika pielęgnacyjnego. Oferujemy szeroki asortyment produktów tej renomowanej marki, w tym wysokiej jakości akcesoria do manicure i pedicure. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy na rynku sprawia, że Staleks jest cenioną i rozpoznawalną nazwą w branży beauty.

Narzędzia Staleks – wytrzymałość i trwałość

Sprawdzone i wytrzymałe akcesoria do manicure to ważny element wyposażenia gabinetu lub salonu kosmetycznego. Długotrwałe użytkowanie gwarantuje wykonanie produktów z najwyższej jakości stali chirurgicznej. Wszystkie narzędzia marki Staleks są stworzone ze stali nierdzewnej klasy AISI420 lub AISI430. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów, akcesoria są odporne na korozję.

Renomowana marka Staleks to gwarancja bezpiecznego użytkowania

Trwałość oraz wytrzymałość akcesoriów Staleks są zagwarantowane także poprzez rzetelną kontrolę jakości, która jest przeprowadzana na każdym etapie produkcji. Narzędzie powinny być poddane procesowi dekontaminacji przed użyciem, mogą być również sterylizowane za pomocą autoklawy. Należy też pamiętać, aby wyczyścić akcesoria każdorazowo po użyciu. Produkty Staleks są ręcznie ostrzone, m.in nożyczki do skórek, które są profilowane z wykorzystaniem ściernicy diamentowej.

Atrakcyjna oferta cenionych marek beauty

Nasza oferta skierowana jest zarówno do profesjonalnych gabinetów, jak i domowego użytku. Oprócz produktów Staleks sprzedajemy oryginalne akcesoria marki Rainbowstore. Ponadto, jesteśmy jedynym przedstawicielem tej marki na terenie Polski. U nas znajdziesz narzędzia wysokiej jakości, takie jak podpórka do manicure, podpórka do pedicure czy cążki do skórek. Oferujemy darmową dostawę, a także możliwość zwrotu do 14 dni od otrzymania przesyłki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – możesz liczyć na szybką odpowiedź na Twoje pytania, czy wątpliwości. Zapraszamy na zakupy!