Kopytka i sondy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Każda kosmetyczka wie, czym jest kopytko do paznokci. Bez niego nie wykonasz profesjonalnego manicure ani pedicure, bo nie odsuniesz precyzyjnie nadmiaru skórek. Kopytko do skórek jest jednym z podstawowych narzędzi pracy kosmetyczki, jednak jeżeli wykonujesz zabiegi w zaciszu domowym, to przyda się również Tobie. Nasz sklep gwarantuje profesjonalne akcesoria kosmetyczne, takie jak: nożyczki do skórek, cążki do skórek, nożyczki do paznokci czy frezy diamentowe. Nie zwlekaj, wyposaż miejsce pracy tylko najlepszymi przedmiotami.

Kopytko do paznokci i jego liczne zalety

Metalowe kopytko do skórek wykonane z jakościowej stali nierdzewnej, która nadaje się do dezynfekcji i sterylizacji i może być używana przez długi czas. Dzięki nam zapomnisz o wymianie akcesoriów, każdego miesiąca. Jedna strona kopytka służy do odsuwania skórek, natomiast druga strona do oczyszczenia wolnego brzegu paznokcia i wałów.

Kopytko do paznokci i sondy podologiczne

Jeżeli wykonujesz również pedicure, to na pewno przyda Ci się sonda podologiczna, którą uzupełnisz kolekcję narzędzi kosmetycznych. Rączka sondy jest rowkowana, co pozwala na precyzyjny chwyt i jednostajną pracę. Nie obawiaj się, że sprawisz klientce ból, bo nie ma takiej możliwości. Wrastający paznokieć i zrogowaciała skóra to problemy, które szybko i skutecznie pokonasz, wykorzystując nasze sondy podologiczne.

Proponujemy kopytko i sondę marki Staleks, ponieważ ufamy tylko sprawdzonym dostawcom, gwarantującym najwyższą jakość każdego produktu.

Kopytko do paznokci i o wiele więcej

Dla nas liczy się klient, dlatego otrzymasz fachową pomoc i odpowiedź. Oferujemy darmową dostawę i nawet 14-dniowe prawo odstąpienia od zakupionego towaru. Wyposaż swój salon kosmetyczny albo prywatną kosmetyczkę najlepszymi przyrządami od wyjątkowych producentów. Jeżeli poszukujesz akcesoria marki Rainbowstore, to znajdziesz je tylko w naszym sklepie. Nie czekaj, tylko zapytaj o wybrane produkty.