Dezynfekcja rąk

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Chcesz zadbać o najwyższy standard usług i bezpieczeństwo klientek? Postaw na płyn do higienicznej dezynfekcji rąk w formie gotowego roztworu dostępny w ofercie sklepu online Stalberry. Posiada on właściwości bakteriobójcze, a także działa niszcząco na grzyby drożdżopodobne. Płyn do chirurgicznej dezynfekcji rąk marki Schülke ma również działanie wirusobójcze wobec m.in. HIV, HBV, HCV, polio, noro, SARS, rota czy adeno. Nie tylko doskonale chroni i pielęgnuje skórę – dezynfekcja rąk od marki Schülke ma właściwości natłuszczające oraz nawilżające.

Proponowany przez nas płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk zapobiega wysuszaniu skóry dłoni, utrzymując jej elastyczność. Jest produktem przebadanym dermatologicznie, dzięki czemu może być używany przez osoby z alergiami.

Profesjonalny płyn do chirurgicznej dezynfekcji rąk w sklepie online Stalberry

Pamiętaj, że dezynfekcja powierzchni jest równie ważna, co dezynfekcja rąk. Dlatego u nas zaopatrzysz się także w specjalistyczne preparaty do czyszczenia blatów, narzędzi i innych powierzchni użytkowych. W ofercie naszego sklepu online znajdziesz narzędzia i profesjonalne akcesoria kosmetyczne, które są niezbędnym wyposażeniem gabinetu beauty oraz świetnym uzupełnieniem kobiecej kosmetyczki. Proponujemy specjalistyczne cążki do paznokci i skórek, profesjonalne nożyczki, czy frezy Staleks to podstawowe narzędzia do przeprowadzania zabiegów manicure oraz pedicure.

Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością, solidnym wykonaniem i doskonałym składem. Współpracujemy z uznanymi producentami, takimi jak Staleks, Grattol, Rainbowstore czy Schülke. Ponadto stawiamy na profesjonalną obsługę klienta, służąc pomocą w doborze właściwego sprzętu i akcesoriów. Jeśli zainteresowała Cię oferta sklepu internetowego Stalberry, to zapraszamy na zakupy!