Współpraca

Współpraca sprzedażowa

Prowadzisz własny biznes w branży beauty? Chcesz rozwijać swoją działalność i poszerzyć ofertę o jakościowe i bezpieczne produkty? Nie czekaj! Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę:
  • chcesz zaopatrzyć swój salon w produkty wysokiej jakości;
  • chcesz otrzymać ofertę hurtową;
  • chcesz sprzedawać nasze produkty w swoim sklepie;
  • chcesz zaopatrzyć swoją beauty szkołę w najlepsze produkty.
Skontaktuj się z nami i wspólnie pomyślmy nad rozwojem Twojej firmy. Napisz do nas wiadomość na marketing@stalberry.pl i przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.
Nożyczki do skórek STALEKS PRO MY TOOLS - MY RULES

Sprawdź całą naszą ofertę!

Pęseta do rzęs STALEKS PRO MY TOOLS - MY RULES

Współpraca marketingowa

Interesujesz się pięknem, manicure i pedicure, stylizacją rzęs i brwi? Piszesz bloga związanego z urodą? A może prowadzisz kanał na YouTube lub jesteś aktywna na Instagram lub Facebook? Masz ochotę przetestować nasze produkty w zamian na recenzję? A może chcesz nawiązać współpracę na dłużej?
 
Jeśli masz wiele fanów i followersów w social media to zapraszamy do wszelkiego rodzaju współpracy. Poszukujemy liderów opinii, którzy będą lokować nasze produkty w swoich mediach społecznościowych a także promować nasz sklep stalberry.pl.
 
Jesteśmy otwarci na współpracę – wszystko zależy od Ciebie i twojej kreatywności, nie ograniczaj się. Napisz do nas wiadomość na marketing@stalberry.pl i wspólnie pomyślmy nad kooperacją.