Walec

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Jeśli profesjonalnie zajmujesz się stylizacją paznokci, to oferowane przez nas frezy diamentowe Walec z pewnością przypadną Ci do gustu. Dzięki zaokrąglonej części ruchomej ten model przeznaczony jest do precyzyjnego modelowania łuku paznokciowego. Drobny nasyp diamentowy sprawia, że frez diamentowy do skórek świetnie radzi sobie z delikatną obróbką skóry i naturalnej płytki paznokcia. Proponujemy frezy do paznokci diamentowe, które są niezbędnym narzędziem podczas wykonywania manicure frezarkowego – warto zaopatrzyć swój salon kosmetyczny w akcesoria najwyższej jakości.

Frezy diamentowe do skórek, paznokci czy ściągania hybrydy

Frezy diamentowe Staleks Pro Walec dostępne są w dwóch stopniach ścieralności oznaczonych kolorami czerwonym i niebieskim, a także o różnej średnicy. Pozwala to na precyzyjne dopasowanie narzędzia do Twoich potrzeb i wymagań. Diamentowe frezy do paznokci doskonale nadają się do usuwania zrogowaceń na stopach podczas zabiegu pedicure, a także do manicure – do obróbki wałów bocznych, modelowania płytki paznokcia, korekty długości, zmatowienia naturalnej płytki czy wygładzenia skóry. Frezy do skórek diamentowe należy poddawać dezynfekcji oraz sterylizacji po każdym użyciu, zaczynając od czyszczenia np. za pomocą myjki ultradźwiękowej.

Profesjonalne frezy do paznokci kosmetyczne i nie tylko – sprawdź naszą ofertę!

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości wyposażeniu do salonu kosmetycznego, to u nas znajdziesz profesjonalne akcesoria do paznokci prosto od znanych i cenionych marek! Oferujemy nie tylko frezy diamentowe marki Staleks, ale również szeroki wybór pozostałych narzędzi, w tym m.in. podpórki do manicure i pedicure Rainbowstore, hennę do brwi i rzęs RefectoCil czy akrylożele niemieckiej marki Grattol. Proponujemy trwałe narzędzia do stylizacji paznokci, dzięki którym wyposażysz swój gabinet na najwyższym poziomie. Zachwyć swoje klientki i zadbaj o precyzyjne wykonanie każdej pracy – zapraszamy na zakupy!