Frezy diamentowe płomyk

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Frezy diamentowe Płomyk to jeden z najpopularniejszych modeli, doceniany zarówno przez stylistki paznokci, jak i osoby prywatne. Dzięki wykorzystaniu drobnego nasypu diamentowego frezy do manicure nie tępią się szybko i są bardzo trwałe, co czyni z nich idealne wyposażenie profesjonalnego salonu kosmetycznego. Oferowane przez nas frezy diamentowe Staleks Pro Płomyk przeznaczone są do delikatnej obróbki skóry i płytki paznokcia. Ponadto, zaokrąglona końcówka gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Profesjonalne frezy kosmetyczne diamentowe do skórek i paznokci Płomyk

Oferujemy frezy diamentowe, które wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. W produkcji wykorzystywana jest stal nierdzewna używana do produkcji narzędzi chirurgicznych. Sprawia to, że ryzyko wywołania podrażnień jest całkowicie zredukowane. Profesjonalne frezy do paznokci kosmetyczne stosowane są głównie do usuwania zrogowaceń, odsuwania skórek, wygładzania wałów paznokciowych, usuwania pęknięć i odcisków, a także skracania paznokci. U nas kupisz frez diamentowy do skórek dostępny w wielu wersjach kolorystycznych oraz o różnej średnicy, co ułatwia precyzyjne wybranie odpowiedniego sprzętu. Używając frezów diamentowych do paznokci, możesz w profesjonalny sposób zmatowić, ukształtować i wygładzić płytkę paznokcia przed zabiegami stylizacyjnymi.

Diamentowe frezy do paznokci i skórek – sprawdź naszą bogatą ofertę!

Chcesz zaopatrzyć się we frezy marki Staleks? U nas kupisz profesjonalne akcesoria do paznokci, które doskonale sprawdzą się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i w warunkach domowych. Znajdziesz tu nie tylko frezy do paznokci diamentowe, ale również trwałe lakiery hybrydowe, podpórki do manicure i pedicure marki Rainbowstore, czy też hennę od RefectoCil. Zaufaj specjalistycznym narzędziom do stylizacji paznokci i zrób zakupy już dziś!