Pilniki i nakładki ścierne

Wyświetlanie 1–9 z 58 wyników

Pilniki do manicure są podstawowym wyposażeniem każdego salonu kosmetycznego, nail-instruktora oraz znajdują się w każdym prywatnym domu. Pilniki metalowe do paznokci zdobyły największe uznanie, gdyż są najwytrwalsze, jednak jednorazowy pilnik do paznokci doskonale sprawdzi się w gabinecie kosmetycznym. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne akcesoria kosmetyczne, które są oryginalne i pochodzą od sprawdzonych producentów. Kupuj produkty z wysoką odpornością na zużycie i ciesz się długą pracą, która przynosi oczekiwane efekty.

Dlaczego warto wybrać nasze pilniki do manicure?

Metalowy pilnik do paznokci jest często używanym narzędziem w salonach kosmetycznych, bez którego trudno wyobrazić sobie pracę. Rozwijając się, prezentujemy nowe rozwiązania, dzięki, którym jeszcze bardziej ułatwisz sobie pracę. Może skusisz się na zestaw wymiennych nakładek, które dopasowują się do metalowego pilniczka? Nakładki wymienne to wygodne rozwiązanie, które można łatwo zdjąć z pilnika. Tego typu produkty gwarantują bezpieczną pracę oraz możliwość wykonania skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych.

Nasze produkty nie ślizgają się w ręce i umożliwiają precyzyjną pracę. Pilniki i nakładki firmy Staleks minimalizują ryzyko wystąpienia infekcji, niemalże do minimum. Wyobrażasz sobie swój salon albo kosmetyczkę bez ulubionego pilnika do paznokci? Tylko u nas dostaniesz odporne na korozję i wykonane z wysokiej jakości materiałów akcesoria do manicure i pedicure.

Kupuj pilniki do manicure tylko od Stalberry

U nas znajdziesz nie tylko pilniki do paznokci, ale także:

Każdy produkt odznacza atrakcyjna cena i możliwość zwrotu zakupionego towaru w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Poszukujesz produktów marki Rainbowstore? My jesteśmy jedynym przedstawicielem tej marki na terenie Polski. Dbamy o to, aby każdy klient był traktowany indywidualnie i czuł się zaopiekowany, dzięki naszej profesjonalnej obsłudze.