Cążki do skórek z naszej oferty to profesjonalne narzędzia kosmetyczne, pochodzące od znanych i cenionych producentów. Oferujemy przybory, które będą zakupem na lata. Ze względu na wysoką trwałość i wysoką jakość materiałów sprawdzą się w domu, ale w szczególności polecamy je gabinetom i salonom kosmetycznych, które ze względu na intensywną pracę, szukają rozwiązań, które posłużą im przez dłuższy czas.

Jak działają cążki do skórek?

Obcinaczki do skórek pozwalają przygotować paznokcie i dłonie do dalszej pracy. Dzięki nim bez trudu usuniesz martwy naskórek i nadasz kształt płytce, a pomalowane paznokcie będą wyglądać schludnie i zjawiskowo. W naszej ofercie znajdziesz także:

Profesjonalne cążki do skórek charakteryzują się wysoką wytrzymałością i dużą ostrością, dzięki czemu można precyzyjnie operować narzędziem bez obaw o uszkodzenie skóry.

Jak wybrać cążki do skórek?

Najlepiej wybrać cążki do skórek ze stali chirurgicznej, które będą nie tylko trwałe, ale przy odpowiedniej pielęgnacji odporne na rdzewienie. Cążki do skórek można kupić w kilku rozmiarach, które różnią się ze względu na wielkość części tnącej. Do miękkich i krótkich skórek wystarczą mniejsze cążki, jednak do długich i twardych, lepiej wybrać przynajmniej 5mm. Trzeba też powiedzieć, że większe cążki pozwalają na szybką pracę, ale są przy tym mniej dokładne i precyzyjne.

Profesjonalny sprzęt od Stalberry

W naszym sklepie stawiamy na jakość i trwałość wszystkich narzędzi, a także kompleksową obsługę każdego klienta. Dostarczamy produkty znanych i cenionych marek: cążki do skórek Staleks i produkty Rainbowstore – jesteśmy jego jedynym dystrybutorem na terenie Polski. Wszystkie nasze produkty cechują się:

  • wysoką jakością wykonania,
  • najwyższą jakością stali chirurgicznej,
  • ręcznym ostrzeniem,
  • odpornością na korozję.

Wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów. Dla naszych klientów przygotowaliśmy darmową dostawę na terenie Polski.