Cążki do skórek

Wyświetlanie 1–9 z 17 wyników

Cążki do skórek z naszej oferty to profesjonalne narzędzia kosmetyczne, pochodzące od znanych i cenionych producentów. Swoją ofertę kierujemy zarówno do salonów kosmetycznych, gabinetów, nail-instruktorów, jak i osób prywatnych. Dbamy przy tym o to, by każdy klient był traktowany indywidualnie.

Co nas wyróżnia? Oferujemy przybory, które będą zakupem na lata. Ze względu na wysoką trwałość i wysoką jakość materiałów sprawdzą się w domu, ale w szczególności polecamy je gabinetom i salonom kosmetycznym, które ze względu na intensywną pracę, szukają rozwiązań charakteryzujących się wysoką jakością. Dzięki naszej ofercie każdy kabinet znajdzie asortyment przeznaczony na lata intensywnej eksploatacji.

Jak działają cążki do skórek?

Profesjonalne cążki do skórek pozwalają przygotować paznokcie i dłonie do dalszej pracy. Dzięki nim bez trudu usuniesz martwy naskórek i nadasz kształt płytce, a pomalowane paznokcie będą wyglądać schludnie i zjawiskowo. W naszej ofercie znajdziesz także:

Obcinaczki do skórek charakteryzują się wysoką wytrzymałością i dużą ostrością, dzięki czemu można precyzyjnie operować narzędziem bez obaw o uszkodzenie skóry.

Jak wybrać cążki do skórek?

Nie każde nożyczki do skórek lub cążki będą dobrze spełniać swoje zadania. W Stalberry wiemy, co sprawia, że dany produkt będzie najlepszą inwestycją.

Najlepiej wybrać cążki do skórek ze stali chirurgicznej, które będą nie tylko trwałe, ale przy odpowiedniej pielęgnacji odporne na rdzewienie. Można je kupić w kilku rozmiarach, które różnią się ze względu na wielkość części tnącej. Do miękkich i krótkich skórek wystarczą mniejsze modele, jednak do długich i twardych, lepiej wybrać przynajmniej 5 mm. Większe cążki pozwalają na szybką pracę, ale są przy tym mniej dokładne i precyzyjne.

Profesjonalny sprzęt od Stalberry

W naszym sklepie stawiamy na jakość i trwałość wszystkich narzędzi, a także kompleksową obsługę każdego klienta. Doskonale wiemy, że profesjonalne narzędzia kosmetyczne muszą spełniać szereg wymogów i standardów bezpieczeństwa. Dlatego dostarczamy produkty znanych i cenionych marek: cążki do skórek Staleks i produkty SPENVI – jesteśmy jego jedynym dystrybutorem na terenie Polski. Wszystkie nasze produkty cechują się:

  • wysoką jakością wykonania,
  • najwyższą jakością stali chirurgicznej,
  • ręcznym ostrzeniem,
  • odpornością na korozję.

Wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów. Dla naszych klientów przygotowaliśmy darmową dostawę na terenie Polski. Co więcej, dbamy o naszych klientów. Bardzo szybko odpowiadamy na zapytania, dokładnie wyjaśniając, które produkty wybrać. Zapewniamy także możliwość zwrotu zakupionych u nas produktów w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Jesteśmy jednak pewni, że jakość oferowanego asortymentu zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wyposażyliśmy już tysiące gabinetów kosmetycznych w najlepsze produkty w całej Polsce! Teraz czas na Twój salon!