Blog

Właściwy dobór narzędzi kosmetycznych wpływa na efekt końcowy manicure, czas zabiegu, a także na komfort pracy stylistki paznokci. Jednak wybór ich wcale nie jest taki prosty, ponieważ w dzisiejszych czasach na rynku jest duży asortyment cążek do skórek. Ale jak wybrać narzędzie najwyższej jakości?

Jednorazowe nakładki ścierne – gwarancja bezpiecznego zabiegu manicure i pedicure. Stalberry podpowie, jakie są zalety jednorazowych pilników oraz, jak dobrać odpowiednie nakładki wymienne do nośnika (bazy).

W asortymencie Staleks Pro znajdziesz 3 rodzaje nakładek do pedicure: klasyczne cienkie, na cienkiej piance oraz polerka na grubej piance. Nakładki ścierne do pododisc wykonane są z materiałów odpornych na wilgoć.

Lubisz pracować szybko? A może chciałabyś przyspieszyć zabieg i zaoszczędzić czas, ale nie wiesz jak? Twój sekret to profesjonalne narzędzia kosmetyczne, a w szczególności pododisc od Staleks Pro, który ma ułatwić Ci życie.

Oferujemy kilka rodzajów nośników do nakładek ściernych. Nośniki różnią się ceną, materiałem, kształtem i funkcjonalnością (jednorazowe i wielokrotnego użytku). Łatwo wybierzesz pilnik, który będzie odpowiadał Twoim preferencjom.

Pilniki jednorazowe i nakładki ścierne to podstawa bezpiecznego zabiegu manicure. Nadszedł czas by zaprezentować pączki do manicure od Staleks Pro.