Jednorazowe pilniki w postaci słodkiego pączka Bobbi Nail

Jednorazowe pilniki w postaci słodkiego pączka Bobbi Nail

Zdrowie klientek i bezpieczeństwo stylistek to klucz do sukcesu

Zdrowie i bezpieczeństwo w salonie kosmetycznym wymagają szczególnej uwagi i przemyślanego podejścia, nie są aspektami, na których można skąpić.

Stylistki z branży beauty muszą dbać o bezpieczeństwie i higienie zabiegów. Przed każdym nowym klientem wszystkie narzędzia muszą zostać poddane obowiązkowej sterylizacji i dezynfekcji, a niedopatrzenie w tej sprawie może skutkować nieprzyjemnymi konsekwencjami.

Jednorazowe pilniki i nakładki ścierne to podstawa bezpiecznego zabiegu manicure lub pedicure. Wcześniej już omówiliśmy, dlaczego stosowanie jednorazowych pilników jest tak ważne w prowadzeniu salonu kosmetycznego. Nadszedł czas by zaprezentować Wam pyszne pączki do manicure od Staleks Pro.
Wymienna taśma z klipsem Bobbi Nail AT-100
Wymienna taśma z klipsem STALEKS PRO Bobbi Nail 100 grit

Co wyróżnia nakładki wymienne Bobbi Nail?

Wymienne nakładki Bobbi Nail — taśma ścierna o długości 8 metrów, zawinięta i umieszczona w plastikowym pojemniku. Pączka wystarczy na około 80 zabiegów manicure: jest to nie tylko wygodne, ale i tanie rozwiązanie.

Taśma ścierna jest przeciągana przez otwór w pojemniku. Należy pociągnąć za krawędź taśmy, by wyciągnąć potrzebną długość pilnika i oderwać go za pomocą klipsa. Pączki Bobbi Nail dedykowane są do prostych baz, może to być metalowy, plastikowy lub drewniany pilnik.

Pączki: wygodne, ekologiczne, ekonomiczne

Nie ma potrzeby za każdym razem kupować nowego pączka w plastikowej szpuli, wystarczy zaopatrzyć się w uzupełniającą taśmę ścierną i umieścić ją w pojemniku. Jest to nie tylko tańsze i bardziej ekonomiczne rozwiązanie, ale także bardziej przyjazne dla środowiska, w ten sposób zmniejszasz zużycie plastiku!

Zapasowe taśmy sprzedawane osobno, bez plastikowego pojemnika, ale są również bezpiecznie zapieczętowane. Możesz je kupić, jeśli masz już wystarczająco dużo pustych plastikowych pączków i chcesz „napełnić” je nową taśmą ścierną.

Każdy pojemnik plastikowy posiada metalowy klips, za pomocą którego jest łatwo oderwać taśmę ścierną. Nie musisz gorączkowo szukać nożyczek, aby odciąć wymagany rozmiar taśmy ściernej do pilnika. Zapamiętaj: wyciągnij taśmę ścierną, odmierz tyle, ile potrzebujesz, oderwij za pomocą klipsa, naklej na pilnik. Łatwo, szybko, wygodnie!

Zalety wymiennej taśmy ściernej w szpuli

Uniwersalność. Możesz samodzielnie dostosować długość taśmy ściernej do własnych potrzeb oraz wybrać bazę, do której zostanie przyklejony jednorazowy pilnik. Wszystkie rodzaje nośników omówiliśmy w artykule Jaki pilnik do paznokci wybrać?
Opłacalność. W rolce znajduje się 8 metrów taśmy ściernej, co odpowiada nawet 80 jednorazowym pilnikom. Jednocześnie cena pączka jest znacznie niższa.
Higiena. Plastikowa obudowa chroni taśmę ścierną przed zabrudzeniem.
Bezpieczeństwo. Pilniki Bobbi Nail przeznaczone są do jednorazowego użycia. Po każdym zabiegu, taśmę ścierną należy wyrzucić, a nośnik poddać sterylizacji.
Jakość. Taśma ścierna wykonana jest z materiałów odpornych na wilgoć, nie odkleja się od metalowego pilnika i nie ślizga się.
Wygoda. Plastikową szpulę można uzupełnić zapasowym zestawem wymiennych nakładek Bobbi Nail i nie kupować za każdym razem nowego pączka. Metalowy klips, który służy do szybkiego odcięcia taśmy, można łatwo zdjąć do wymiany taśmy i założyć z powrotem.
Słodki wygląd. Pojemnik na wymienne pilniki wygląda jak słodki pączek, cieszy oko nie tylko stylistki paznokci, a i klientów.
Wymienna taśma z klipsem Bobbi Nail AT-180
Wymienna taśma z klipsem STALEKS PRO Bobbi Nail 180 grit

Dlaczego pączki różnią się kolorem?

Nakładki ścierne Bobbi Nail różnią się od siebie kolorem, gdzie każdy odpowiada za określoną gradację:

  • turkusowy kolor – pilniki o gradacji 100 grit, przeznaczone do sztucznych paznokci;
  • różowy kolor – drobnoziarniste pilniki 180 grit do skracania naturalnej płytki i nadawania ostatecznego kształtu;
  • fioletowy kolor – miękkie drobnoziarniste pilniki 240 grit do zmatowienia płytki paznokcia.

Jednorazowe narzędzia kosmetyczne od Staleks Pro zapewnią bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz skuteczną ochronę przed zakażeniami.

Wymienna taśma z klipsem Bobbi Nail AT-240
Wymienna taśma z klipsem STALEKS PRO Bobbi Nail 240 grit
Kateryna Petrushyna
Kateryna Petrushyna

Digital Marketing Manager w Stalberry.pl

Udostępnij ten artykuł:
Udostępnij ten artykuł:

Bądź z nami na bieżąco

Bądź z nami na bieżąco

Bądź z nami na bieżąco

Chcesz otrzymać 10% zniżki na pierwsze zamówienie?*

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowościach i promocjach jako pierwsza.

Chcesz otrzymać 10% zniżki na pierwsze zamówienie?*

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowościach i promocjach jako pierwsza.

*Kod rabatowy jednorazowego użytku na zakup produktów za min. 100 zł. Możesz go wykorzystać w ciągu 7 dni. Kod rabatowy nie łączy się z innymi rabatami. 

*Kod rabatowy jednorazowego użytku na zakup produktów za min. 100 zł. Możesz go wykorzystać w ciągu 7 dni. Kod rabatowy nie łączy się z innymi rabatami.