Bobbi Nail

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Szukasz profesjonalnego sprzętu, który ułatwi Ci codzienną pracę? Wymienne taśmy ścierne od Bobbi Nail to doskonały produkt, który pozwoli Ci na szybkie i sprawne przygotowanie nośnika do użytku. Oferowane przez nas taśmy mają długość 8 metrów – sprawia to, że wystarczają na długo. W naszej ofercie znajdziesz taśmy o różnej gradacji, dzięki czemu bez problemu dostosujesz produkt do konkretnych zabiegów stylizacyjnych.

Dlaczego warto wybrać taśmy ścierne Bobbi Nail?

Taśma ścierna Bobbi Nail jest zawinięta i umieszczona w ozdobnym plastikowym pojemniku na szpuli. Eleganckie opakowanie nie tylko pięknie się prezentuje, ale również w sprawny sposób pozwala na odmierzenie odpowiedniej długości taśmy. Chroni także taśmę przed zabrudzeniem. Dowolność dostosowania konkretnego odcinka taśmy ściernej do własnych potrzeb to jedna z głównych zalet tego produktu. Praktyczny klips pozwala natomiast na szybkie i precyzyjne odcięcie taśmy. Szpula ma charakter wymienny, co oznacza, że możesz uzupełnić ją zapasowym zestawem nakładek Bobbi Nail Staleks Pro.

Oferowana taśma jest wykonana z materiałów odpornych na wilgoć, a specjalna substancja klejąca sprawia, że nakładka nie ślizga się po nośniku. Natomiast po użyciu bez problemu usuniesz taśmę w prosty sposób bez pozostawiania klejących śladów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również wiele modeli pilników wykonanych z różnego rodzaju tworzyw, co ułatwi Ci wybór idealnego produktu dla Ciebie.

Bogaty asortyment i niezawodne sprzęty – sprawdź ofertę naszego sklepu online

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w wytrzymałe narzędzia do pracy, to u nas możesz liczyć na szeroki wybór produktów od znanych marek. Oferujemy profesjonalne akcesoria kosmetyczne, w tym m.in. nożyczki do skórek od firmy Staleks czy pilniki i nakładki ścierne do specjalistycznej stylizacji paznokci. Pomożemy Ci kompleksowo wyposażyć swój gabinet kosmetyczny lub domowy kącik pielęgnacyjny – zapraszamy na zakupy!