PapmAm

Wyświetlanie 1–9 z 20 wyników

Zależy Ci na sprawnym i profesjonalnym wykonywaniu swojej pracy? PapmAm to nakładki do pilników, które idealnie dopasowują się do nośnika – jak prawdziwy futerał. Bezkonkurencyjną zaletą tego produktu jest sprawne przygotowanie narzędzia do zabiegów pielęgnacyjnych. W kilka sekund masz narzędzie w pełni gotowe do pracy, natomiast po skończeniu pracy możesz szybko rozerwać ekologiczny papier kraftowy i zamienić zużytą nakładkę ścierną na nową. Szeroki wybór różnych gradacji pozwala na dopasowanie pilnika jednorazowego do swoich potrzeb.

Zestaw wymiennych nakładek papmAm Staleks Pro

Interesują Cię pilniki jednorazowe? PapmAm to nakładki wymienne, które są bezkonkurencyjnym produktem na rynku! To bardzo higieniczne rozwiązanie, należy jednak pamiętać o sterylizacji nośnika po każdym użyciu. Jednorazowe nakładki papmAm zapewniają bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów oraz skuteczną ochronę przed wszelkimi zakażeniami. Produkt wykonany jest bez użycia substancji klejących, co ułatwia sprawne zdjęcie nakładki z pilnika. Po użyciu nie pozostawia również klejących śladów. Papierowa strona nakładki umożliwia doklejenie dodatkowej polerki lub pilnika jednorazowego o innej gradacji. Wybierając nakładki papmAm, gwarantujesz swoim klientkom bezpieczne i skuteczne zabiegi.

Profesjonalne narzędzia do stylizacji paznokci na wyciągnięcie ręki – sprawdź naszą ofertę

Nożyczki do skórek, wymienne nakładki do pilników i pozostałe profesjonalne akcesoria kosmetyczne od marki Staleks – to wszystko i wiele więcej możesz kupić w naszym sklepie internetowym. U nas znajdziesz eleganckie i specjalistyczne narzędzia, dzięki którym wyposażysz swój salon kosmetyczny na wysokim poziomie. Proponujemy pilniki i nakładki ścierne, które pozwolą Ci wykonać precyzyjnie swoją pracę. Zachwyć swoje klientki i postaw na akcesoria najwyższej jakości. Zapraszamy do składania zamówień!