Poduszki pod łokieć Heart

Poduszki pod łokieć Heart SPENVI to doskonałe rozwiązanie dla stylistek paznokci, które pragną zapewnić sobie wygodę podczas pracy. Oferowane przez e-sklep Stalberry.pl poduszki pod łokieć stanowią niezastąpione wsparcie podczas codziennych zabiegów na paznokciach. Co więcej, są to niezwykle eleganckie elementy wyposażenia, które bardzo dobrze wpisują się w przestrzeń profesjonalnych salonów kosmetycznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Najwyższy standard komfortu podczas wykonywania manicure

Każda poduszka pod łokieć Heart zapewnia doskonałe podparcie dla ręki podczas przeprowadzania zabiegów na paznokciach. Dzięki temu każdą czynność możesz wykonać z większą precyzją, co bezpośrednio przekłada się na efekty pracy i zadowolenie klientek. Poduszki pod łokieć SPENVI wyróżniają się:

  • ergonomicznym kształtem dopasowanym do kształtu łokcia,
  • materiałem zapewniającym wygodę użytkowania nawet przez długi czas,
  • łatwą do czyszczenia powierzchnią.

Poduszki Heart – idealne dopełnienie zestawu narzędzi kosmetycznych

Akcesoria SPENVI zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Poduszki pod łokieć Heart mają neutralny i elegancki design, który idealnie wpasuje się w estetykę wszelkich salonów kosmetycznych. Są nie tylko praktyczne, lecz także stanowią efektowny element wyposażenia pracowni. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że bez trudu dobierzesz model dopasowany do salonu, tworząc spójny i funkcjonalny zestaw akcesoriów.

Na uwagę zasługuje materiał wykończeniowy. Ekoskóra jest niezwykle przyjemna w dotyku i nawet po wielu godzinach pracy nie powoduje podrażnień. Co więcej, tkanina jest prosta w pielęgnacji. Wystarczy, że przetrzesz ją mokrą szmatką i możesz zająć się kolejną klientką. Profesjonalne akcesoria kosmetyczne tego typu znacząco przyspieszają pracę. 

Jeśli szukasz najlepszych elementów wyposażenia salonu, sprawdź nasz asortyment. Oferujemy także poduszki pod łokieć Mini SPENVI i frezy diamentowe.