Poduszki pod łokieć Mini

Za każdym pięknym manicure i pedicure kryje się nie tylko talent stylistek, lecz także odpowiednie narzędzia oraz akcesoria. Dlatego w naszym sklepie stawiamy na jakość i oferujemy poduszki pod łokieć Mini SPENVI. To świetny produkt dla wszystkich, którzy pragną zapewnić swoim klientom komfort podczas zabiegów kosmetycznych na paznokciach. Poduszki te, uszyte z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, gwarantują wygodę zarówno podczas lakierowania paznokci, jak i podczas wykonywania trudniejszych zabiegów kosmetycznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wysoka jakość wykonania i wygoda użytkowania

Akcesoria SPENVI cieszą się dużą popularnością i są najczęściej wybierane przez profesjonalne gabinety kosmetyczne. Nic w tym dziwnego, skoro stanowią nieocenioną pomoc podczas pracy. Poduszki pod łokieć Mini zostały zaprojektowane tak, aby dostosować się do naturalnej pozycji ręki podczas wykonywania manicure. Są nie tylko funkcjonalne, lecz także estetycznie wykonane. Doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnym salonie kosmetycznym, jak i do codziennego domowego użytku. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych materiałów poduszka pod rękę do paznokci jest miękka, i solidna. 

Zastosowanie i rodzaje poduszek pod łokieć

Poduszki pod łokieć SPENVI to dowód na to, że małe elementy mogą znacznie poprawić jakość wykonywanych usług. Prezentowane modele zapewniają stabilizację ręki, która nie ślizga się po powierzchni stołów. Wpływa to na komfort pracy. Profesjonalne akcesoria kosmetyczne pomagają w wykonaniu precyzyjnego manicure, co doceni każda klientka dbająca o wygląd swoich paznokci. W naszej ofercie dostępne są również poduszki pod łokieć Heart SPENVI

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Dystrybuujemy szereg niezbędnych akcesoriów, w tym także PapmAm Staleks, czyli podręczne nakładki do pilników dopasowujące się do nośników (np. bazy drewnianej).