Podpórki do manicure Classic

Podpórka do manicure to jedno z tych małych, lecz istotnych narzędzi niezbędnych do tworzenia perfekcyjnego manicure. Profesjonalne podpórki do manicure Classic SPENVI nie tylko ułatwiają proces tworzenia perfekcyjnych paznokci, lecz także podnoszą komfort zarówno klienta, jak i manicurzystki. Zapewniają stabilne podparcie dla dłoni, co znacząco zwiększa precyzję, jednocześnie wpływając na zadowolenie z wykonanej usługi.

Wyświetlanie 1–9 z 15 wyników

Podpórki do manicure na miarę najlepszych salonów

Akcesoria SPENVI cieszą bardzo dużą popularnością wśród profesjonalnych stylistek paznokci. Nic w tym dziwnego, skoro wyroby tej marki są zaprojektowane z niezwykłą dbałością. Ergonomiczne kształty i dostosowanie do naturalnej pozycji dłoni sprawiają, że podpórki do manicure SPENVI są nie tylko praktyczne, lecz także wygodne w użyciu. 

Te profesjonalne akcesoria kosmetyczne wykonano z materiałów łatwych w czyszczeniu. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia higieny salonu kosmetycznego i zdrowia klientów. Tkanina jest wytrzymała, dzięki czemu nawet przy intensywnej eksploatacji nie traci swoich właściwości i pięknie się prezentuje. Wykorzystana ekoskóra nie pęka, jest miękka w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia delikatnej skóry dłoni. Co więcej, jest to tkanina łatwa w pielęgnacji. Nie musisz poświęcać czasu na czyszczenie, wystarczy, że przetrzesz ją wilgotną szmatką i możesz zająć się kolejną klientką. 

Różne modele do każdego salonu

Doskonale wiemy, że każdy salon stylizacji paznokci potrzebuje wyposażenia zachowanego w konkretnej stylistyce. Dlatego prezentujemy szeroką gamę kolorystyczną podpórek. Dzięki temu każdy może dobrać akcesoria tak, by wyposażenie tworzyło spójną całość zgodnie z określonym wizerunkiem. Chcesz, by Twój salon przyciągał klientki profesjonalną obsługą i wyposażeniem? Sprawdź naszą ofertę i dobierz produkty najlepszych marek. Oferujemy także podpórki do manicure Loft SPENVI oraz pilniki i nakładki ścierne.