Podkładki pod dłoń

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wygoda i komfort to absolutna podstawa w pracy manicurzystki, a podkładka pod rękę do paznokci może to zapewnić. Proces stylizacji paznokci zajmuje średnio około godziny, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o odpowiednie wsparcie dla dłoni klientki, jak i osobie wykonującej manicure. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne narzędzia kosmetyczne i podkładki Rainbowstore, którego jesteśmy jedynym dystrybutorem na terenie Polski.

Dlaczego warto stosować podkładki pod dłoń?

Podkładka pod dłoń jest najlepszym sposobem na zapewnienie komfortu podczas stylizacji. Dla klientki to przede wszystkim wygoda. Dłoń uniesiona delikatnie ku górze przez kilkadziesiąt minut bez podkładki szybko zacznie się męczyć. Z kolei stylistka ma swobodny dostęp do ręki, która zostaje ułożona pod odpowiednim kątem i wygodnej wysokości. Podkładki pod rękę do paznokci marki Rainbowstore zostały przystosowane do manicure, profilowane i o optymalnej wysokości.

Podkładka pod dłoń Rainbowstore – wygoda i jakość wykonania

Podkładka pod rękę do paznokci powinna być estetyczna, łatwa w czyszczeniu i wygodna – takie też są nasze produkty. Materiał wierzchni to ekoskóra, którą można wyczyścić za pomocą ściereczki nasączonej wodą, a kilka wariantów kolorystycznych pozwoli dopasować podkładkę do stylistyki salonu. Jako wypełnienie zastosowano płytę pilśniową i gęstą gąbkę, dzięki czemu całość jest odpowiednio elastyczna i nawet w trakcie długich stylizacji nie wywołuje dyskomfortu.

Stalberry – wyjątkowa jakość i renomowani producenci

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stylizacji paznokci. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie dla salonów kosmetycznych, gabinetów i nail-instruktorów. Oprócz podkładek pod rękę znajdziesz tu także:

Dbamy o jakość i dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy klienci byli zadowoleni z zakupów. Zapewniamy szybką wysyłkę zamówień i możliwość zwrotu produktów do 14 dni.