Pęsety do rzęs

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Szukasz odpowiedniej pęsety do stylizacji rzęs? Jesteś kosmetyczką i nie znalazłaś dotychczas produktu, który Cię zadowoli? Spróbuj pęsety do rzęs Staleks. Dlaczego akurat ta firma? Idealnie zakrzywiona końcówka, nierdzewna stal to gwarancja perfekcyjnie przeprowadzonego zabiegu. Dowiedz się więcej na temat pęsety do rzęs Staleks pro i poznaj nasze inne produkty. Nożyczki do skórek, pęsety do brwi, nożyczki do paznokci – wybierz profesjonalne akcesoria kosmetyczne do swojego salonu lub domu.

Do czego służą pęsety do rzęs Staleks?

Profesjonalne pęsety do rzęs pozwalają wykonać zabieg doklejenia rzęs, ponieważ dostosują się do każdej dłoni. Do ręcznie ostrzonej powierzchni pęset nie przywiera klej, dlatego rzęsy nie pozostają na przedmiocie, tylko bezpośrednio na podklejonej powierzchni oka. Tworzenie kępek od teraz stanie się przyjemnością. Dzięki firmie Staleks przedłużanie rzęs każdą metodą będzie Twoim ulubionym zajęciem w pracy.

Zalety pęsety do rzęs Staleks

Każdą naszą pęsetę do rzęs wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dlatego ich żywotność jest naprawdę długa. Pęsety nie korodują, dlatego możesz je dezynfekować ręcznie oraz sterylizować w autoklawie. Główną zaletą pęset są wydłużone rączki, dzięki którym można swobodnie manewrować, doklejając i odklejając rzęsy.

Pęsety do rzęs Staleks i akcesoria kosmetyczne

Niezależnie od tego czy prowadzisz prężne salony kosmetyczne, czy poszukujesz pęsety na własny użytek, zawsze wybieraj najlepsze. W naszym sklepie każdego klienta traktujemy indywidualnie, polecając mu najlepszy produkt. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, gdyż stawiamy przede wszystkim na jakość. Darmowa wysyłka i 14-dniowa możliwość zwrotu towaru to przywileje, które otrzymuje każdy zamawiający. Jesteś najlepszą kosmetyczką w swoim mieście? Pracuj na najlepszych produktach.