Maty do manicure

Wyświetlanie jednego wyniku

Brakuje w Twoim salonie maty do manicure? Zmień to, czym prędzej. Profesjonalne maty do manicure nie tylko ułatwiają pracę, ale przynoszą także inne korzyści. Wzbogać swój salon w profesjonalne akcesoria kosmetyczne, które pozwolą Ci na zdobycie rzeszy zadowolonych klientów. W Stalberry posiadamy jedynie oryginalne produkty pochodzące bezpośrednio od producenta.

Dlaczego warto mieć w salonie maty do manicure?

Mata do manicure jest dodatkiem, który powinna mieć każda stylistka w swoim salonie kosmetycznym lub gabinecie. Nie wiesz, do czego służy takie akcesorium? Przede wszystkim do:

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • zdjęć – jako kolorystyczne tło,
  • podpierania dłoni klientce.

Mata do manicure jest sporych rozmiarów oraz wykonano ją z ekoskóry która bardzo dobrze przylega do twardego podłoża. Jest przyjemna w dotyku i nie zbiera nieprzyjemnych zapachów. Profesjonalna mata do manicure jest łatwa w czyszczeniu, gdyż wystarczy przetrzeć ją zwilżoną szmatką. Jeżeli prowadzisz studio paznokci, w którym wykonujesz zdjęcia swoich dzieł, to taka mata stanowi idealne tło dla paznokci. Matę możesz dobrać do poduszki pod paznokcie i stworzyć wyjątkowy komplet. Zaaranżuj swój salon lub domowe wnętrze dodając mu urokliwych dodatków.

Nie tylko maty do manicure

Stallbery zawiera w swojej ofercie także:

W swojej ofercie mamy wiele produktów renomowanej firmy Staleks, która istnieje na rynku od ponad 20 lat i znana jest na całym świecie. A może poszukujesz produktów Rainbowstore? Czy wiesz, że jesteśmy jedynym przedstawicielem tego producenta na terenie Polski? Dbamy przede wszystkim o to, aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo. Dobieramy indywidualną ofertę pod sprecyzowane wymogi klientów. Odpowiemy na każde Twoje pytanie, podsuwając sprawdzone produkty, bezpośrednio od najlepszych producentów.