Cążki do skórek

Wyświetlanie 1–9 z 14 wyników

Trudno o bardziej uciążliwą przypadłość w obrębie paznokci niż pojawiające się przy nich skórki. Tych drobnych, ale przeszkadzających w codziennym funkcjonowaniu kawałków naderwanej skóry można jednak łatwo się pozbyć dysponując odpowiednimi narzędziami. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz cążki do skórek paznokciowych, które szybko poradzą sobie z problemem. Zaopatrz swój gabinet kosmetyczny, ale też domową kosmetyczkę w to niezwykle praktyczne narzędzie od renomowanego producenta Staleks!

Profesjonalne cążki do skórek

Niemal każdy doświadczył nieprzyjemnego uczucia towarzyszącego pojawieniu się suchych wystających skórek na krawędzi paznokcia. Dyskomfort związany z ich obecnością może przerodzić się w dotkliwy ból w razie przypadkowego zerwania skórki. Pozadzierane skórki przy paznokciach to zwykle efekt niedostatecznej pielęgnacji skóry, jej przesuszenia oraz wystawienia na niekorzystne czynniki zewnętrzne, np. detergenty. Niestety nieumiejętne próby poradzenia sobie z tym problemem mogą go jeszcze bardziej pogłębić prowadząc do skaleczeń, a nawet infekcji. W tym celu najlepiej jest skorzystać z pomocy gabinetu kosmetycznego lub wyposażyć się w odpowiednie narzędzia, które znacznie ułatwią przeprowadzenie zabiegu w warunkach domowych.

Nasze profesjonalne cążki do usuwania nadmiaru skórek to narzędzia kosmetyczne spod szyldu uznanej marki Staleks. Cążki do skórek Staleks Pro są z powodzeniem wykorzystywane przez ekspertów pracujących w gabinetach kosmetycznych, a także przez instruktorów manicure i pedicure. Nie zmienia to faktu, że są to akcesoria na wskroś uniwersalne, które można bez problemu wykorzystać także w warunkach domowych. Wszystko po to, aby problem dokuczliwych skórek zniknął jak za dotknięciem magicznej różdżki! Niezależnie więc od tego, czy chcesz doposażyć swój gabinet kosmetyczny, czy zależy Ci na najwyższej klasy narzędziu kosmetycznym, możesz liczyć na jakość naszego asortymentu.

Doskonałe cążki do skórek ze stali chirurgicznej

Nasze cążki do skórek Staleks to prawdziwa inwestycja na lata! Gwarantuje to sama jakość wykonania, ale i materiał – stal wykorzystywana do produkcji narzędzi chirurgicznych. To szczególnie istotne, gdy chodzi o intensywnie używane cążki do skórek do salonu. W przypadku regularnego występowania skórek, cążki dobrej jakości mogą naprawdę przynosić ulgę zarówno Tobie, jak i Twoim klientom. Cążki ze stali chirurgicznej Staleks nadają się jednak nie tylko do wycinania skórek, ale także do pozbywania się zrogowaciałego naskórka i skóry w pobliżu wału paznokciowego. Dzięki temu problem niechcianych skórek i innych nieprawidłowości skórnych w obrębie paznokcia będzie niebawem należał do przeszłości!

Cążki do skórek do użytku domowego i profesjonalnego

Cążki do skórek pomagają poradzić sobie z tą powszechną przypadłością – to jasne. Jak jednak wygląda ich użycie podczas zabiegów kosmetycznych? W szerszym kontekście to narzędzie pozwoli przygotować skórę i płytkę paznokcia do dalszych zabiegów. Dzięki usunięciu martwego naskórka pomalowanie paznokci jest łatwiejsze, a ostateczny efekt o wiele bardziej estetyczny. Dotyczy to zarówno pracy w gabinecie kosmetycznym, jak i pielęgnacji przeprowadzanej w domowym zaciszu.

Cążki do skórek – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

W przypadku wycinania skórek cążki muszą spełniać szereg wymagań, aby móc je uznać za skuteczne narzędzie. Modele, które tutaj znajdziesz zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających ekspertów w dziedzinie kosmetyki. Co więc sprawia, że proponowane przez nas akcesoria są tak wyjątkowe?

Przede wszystkim w Stalberry stawiamy na produkty renomowanego producenta – Staleks. Już to wzbudza poczucie zaufania, ale przyjrzyjmy się także specyfice cążków. W końcu to parametry techniczne i projekt narzędzia wraz z zastosowanymi materiałami najlepiej świadczą o jakości produktu. Dzięki dwustronnemu ostrzeniu krawędzi tnących cążki Staleks nie zaczepiają ścinanej skórki i są łatwe w obsłudze nawet dla osób dopiero uczących się obsługi narzędzi kosmetycznych. Wspomniana stal chirurgiczna to nie tylko jeszcze bardziej ostre cążki do skórek, ale też gwarancja odporności na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Zastosowana próżniowa obróbka termiczna to jeden z najważniejszych czynników wpływających na wytrzymałość narzędzi Staleks. Ostrość cążków to natomiast atut, który zmniejsza ryzyko niedokładnego cięcia i pozostawiania nie wyciętych do końca skórek.

Wytrzymałe i ostre cążki jednak nie wystarczą, zwłaszcza jeśli gabinet odwiedza wielu klientów każdego dnia. Równie ważne kwestie to także wygoda i idąca za tym niezmienna jakość zabiegu. Proponujemy zatem cążki do skórek z ergonomicznym uchwytem i o różnych wariantach rączek dla jeszcze wygodniejszej obsługi. Odpowiednio wyprofilowane, pewnie leżące w dłoni i pozwalające na perfekcyjną kontrolę nacisku cążki sprawią, że nawet trudne zabiegi staną się łatwe i przyjemne. Wiemy, że każda osoba zajmująca się kosmetologią ma swoje szczególne preferencje odnośnie akcesoriów. Z tego powodu wprowadziliśmy do oferty bogaty asortyment cążków z linii Smart i Expert o różnych wymiarach ostrzy:

  • cążki do skórek 3 mm,
  • cążki do skórek 5 mm,
  • cążki do skórek 7 mm,

…oraz wielu pośrednich rozmiarów. Jak wybrać ten idealny? To w dużym stopniu zależy od osobistych preferencji, jednak rozmiar ostrza ma bezpośrednie przełożenie na szybkość pracy i precyzję. Duże cążki to szybsze, lecz mniej precyzyjne wycinanie skórek i vice versa – mniejsze cążki wiążą się z wolniejszą pracą, ale także ze zwiększoną precyzją. Większe modele przydadzą się również w przypadku większych i twardszych skórek. U nas zaopatrzysz się w każdy z potrzebnych wariantów cążek do pielęgnacji skóry w okolicach paznokci!

Najlepsze cążki od renomowanego producenta – tylko w sklepie Stalberry!

Oferujemy wyłącznie oryginalne cążki Staleks pochodzące bezpośrednio od producenta. Możesz je nabyć z darmową dostawą na terenie kraju, starannie zapakowaną paczkę wyślemy zaś już w dobę po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub wątpliwości odnośnie naszych produktów, chętnie odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe. Nasz sklep wyposażył już tysiące gabinetów kosmetycznych w Polsce, Twój także może korzystać z doskonałych cążków i innych przyborów. Cążki do skórek Staleks – jakość tkwi w szczegółach!