Pododisc — który do czego i jaki wybrać?

Pododisc — który do czego i jaki wybrać?

Pododisc — metalowa tarcza do pedicure w postaci pięknego błyszczącego krążka

A co, jeśli nie pedicure disc pomoże stylistce szybko wykonać idealny pedicure? Dzisiaj opowiemy o tym ważnym narzędziu.

Dysk do pedicure od Staleks Pro wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu zachowuje swój estetyczny wygląd i praktyczność nawet przy regularnej sterylizacji i dezynfekcji.

Główną zaletą jest możliwość zwiększenia szybkości pracy oraz poprawienie jakości pedicure

Lubisz pracować szybko? A może chciałabyś przyspieszyć zabieg i zaoszczędzić czas, ale nie wiesz jak? Twój sekret to profesjonalne narzędzia kosmetyczne, a w szczególności pododisc od Staleks Pro, który ma ułatwić Ci życie.

Wykorzystując dysk do pedicure, każda stylistka paznokci jest w stanie szybko i bez problemu opracować skórę o różnym stopniu zgrubienia (np. tzw. Stopę cukrzycową). Metalowa tarcza jest idealna do opracowania całej powierzchni stopy i pięt, zrogowaciałej skóry palców, a nawet do usuwania lakieru hybrydowego.

Wykorzystaj swój czas mądrze!

Dzięki takiemu narzędziu stylistka paznokci nie musi godzinami używać tarki do stóp, aby usunąć zrogowaciały naskórek. Co ważne, taki pedicure frezarkowy jest całkowicie bezpieczny dla klienta, ponieważ nakładki do pododisc są używane tylko raz.

Co wyróżnia pododisc od Staleks Pro?

Konstrukcja jest prosta: jednorazowe nakładki ścierne są naklejane na metalowy krążek. Bezpiecznie, szybko i wygodnie – zarówno dla stylistki, jak i klientki. Metalowy pododisc ma specjalne otwory (nazywamy je „kropelkami”), dzięki którym część robocza nie grzeje się, a waga narzędzia jest niewielka.

Pododisc radzi sobie z zadaniem w ciągu kilku minut: frezarką do paznokci z dyskami do pedicure można szybko, skutecznie i bez wysiłku opracować skórę nawet o wysokim stopniu zgrubienia. Stopy opracowane przy użyciu metalowego dysku są bardzo miękkie i gładkie.

Pododisc Staleks Pro PDL-15, PDL-20, PDL-25
Dysk do pedicure STALEKS PRO Pododisc PDL-15, PDL-25, PDL-20

Na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie dysku do pedicure?

Średnica dysku do pedicure oraz długość trzpienia to ważne elementy, na które należy zwrócić uwagę przed zakupem. Pododisc należy dopasować nie tylko do swoich potrzeb, ale i do typu frezarki.

Długość trzpienia: PDset czy PDLset?

W naszym sklepie internetowym Stalberry znajdziesz dwa rodzaje dysków do pedicure: PDset oraz PDLset. Co to znaczy? Litery PD oraz PDL informują o długości nogi.

  • PD ma standardową długość trzpienia (27 mm), która pasuje do większości frezarek (np. do frezarek typu Marathon Champion).
  • PDL, czyli Pododisc Elongate ma wydłużoną nóżkę (37 mm), która umożliwia stosowanie dysku do pedicure we wszystkich typach frezarek podologicznych.
Natomiast skrót „set” określa zestaw: pododisc + 5 nakładek ściernych o gradacji 180.
 

Pododisc — jaki rozmiar wybrać?

Krążki do pedicure od Staleks Pro dostępne są w trzech rozmiarach: S, M i L, o średnicy 15 mm, 20mm i 25 mm.

  • Dysk do pedicure S (15 mm) jest wygodny do pracy w trudno dostępnych miejscach oraz do usuwania hybrydy z płytki paznokcia. Niezbędny do usuwania modzeli. Bez pododisc S nie może obejść się kompletny zestaw narzędzi do pedicure. Jest to funkcjonalny rozmiar do obróbki niewielkich obszarów stóp.
  • Dysk do pedicure M (20 mm) — to uniwersalny dysk, który może być używany do różnych zadań, takich jak opracowanie skóry nawet o wysokim stopniu zgrubienia oraz usuwanie modzeli i pęknięć.
  • Dysk do pedicure L (25mm) może być wykorzystany do opracowania całej stopy o dowolnym stopniu szorstkości skóry w możliwie najkrótszym czasie, w tym tzw. Stopa cukrzycowa z silnymi odciskami.
Postaw na profesjonalne narzędzia kosmetyczne od Staleks Pro, aby podnieść jakość i komfort oferowanych usług!
 
Kateryna Petrushyna
Kateryna Petrushyna

Digital Marketing Manager w Stalberry.pl

Udostępnij ten artykuł:
Udostępnij ten artykuł:

Bądź z nami na bieżąco

Bądź z nami na bieżąco

Bądź z nami na bieżąco

Chcesz otrzymać 10% zniżki na pierwsze zamówienie?*

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowościach i promocjach jako pierwsza.

Chcesz otrzymać 10% zniżki na pierwsze zamówienie?*

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o nowościach i promocjach jako pierwsza.

*Kod rabatowy jednorazowego użytku na zakup produktów za min. 100 zł. Możesz go wykorzystać w ciągu 7 dni. Kod rabatowy nie łączy się z innymi rabatami. 

*Kod rabatowy jednorazowego użytku na zakup produktów za min. 100 zł. Możesz go wykorzystać w ciągu 7 dni. Kod rabatowy nie łączy się z innymi rabatami.