Podpórki do manicure Loft

Podpórki do manicure Loft SPENVI to narzędzia znacząco ułatwiające pracę profesjonalnych stylistek paznokci. Profesjonalne akcesoria kosmetyczne to unikalna seria produktów stanowiąca idealne połączenie funkcjonalności i stylowego designu. Nie tylko wspomagają zabiegi manicure, lecz także tworzą przy tym wyróżniający się na tle innych akcesoriów wygląd stanowiska kosmetycznego. Co więcej, sprawdzają się również podczas domowego użytku.

Wyświetlanie 1–9 z 13 wyników

Dlaczego podpórka do manicure jest niezbędna?

Praca na podpórce umożliwia precyzyjne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów i zdobień. Podpórki do manicure SPENVI stabilizują ręce, a także pozwalają na zachowanie odpowiedniej postawy ciała, co przy wielogodzinnej pracy jest niezwykle ważne. Oferowane produkty zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Antypoślizgowa ekoskóra to materiał, który jest nie tylko elegancki, lecz także łatwy w użytkowaniu. Przy zabrudzeniach wystarczy, że przetrzesz powierzchnię wilgotną szmatką. Ręka podczas pracy jest stabilna, a plecy nie są zgarbione. 

Elegancki design i wygoda pracy

Akcesoria SPENVI cieszą się dużą popularnością, a to za sprawą połączenia funkcjonalności z eleganckim wyglądem. Loftowy design pasuje do różnorodnych aranżacji. Wpisuje się zarówno w salony klasyczne, jak i bardziej nowoczesne i minimalistyczne. Odpowiednio zaprojektowany kształt pozwala na uzupełnienie każdego stanowiska. Taki element świadczy o profesjonalizmie i zachęca klientki do skorzystania z usług właśnie tego salonu.

Oferujemy również podpórki do manicure Classic SPENVI, a  także inne przydatne akcesoria do stylizacji paznokci, w tym cążki do skórek. Są to narzędzia wysokiej jakości, wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nie niszczą się nawet przy intensywnej eksploatacji i można ich używać nawet wiele lat.